Pro všechny, kdo rádi využívají hotové jídelníčky, které pro hubnoucí občas zveřejňují některé časopisy nebo internetové magazíny, připravila Iva Málková novou knihu z edice Hubneme s rozumem tvořivě. Titul je pokračováním bestsellerů edice Hubneme s rozumem a nabídne vám praktickou pomůcku, díky níž si samostatně a tvořivě sestavíte jídelníček z potravin a pokrmů, které vám chutnají, jsou pro vás dostupné, zapadají do vašich zvyklostí, a navíc jsou svou energetickou hodnotou i složením optimální pro redukci či udržení váhy.

Kniha je jako skládačka rozdělena na tři části - horní je věnována snídaním, svačinám, moučníkům a různým příležitostným pochutinám, prostřední obědům a spodní večeřím. Jednoduchým otáčením si tak sestavíte celodenní jídelníček přesně podle své chuti, složený z nízkoenergetických jídel s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin.

 

Je to skvělé řešení - nic nemusíte vymýšlet ani počítat, zkrátka si jen vyberete jídlo, na které máte chuť, a uvaříte. Kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den. S malou úpravou jsou recepty vhodné nejen pro hubnoucí, ale i pro ty, kdo už zhubli a svou váhu si chtějí udržet. Autorky myslely i na maminky, které potřebují uvařit nejen pro sebe, ale i pro zbytek rodiny, která hubnout nepotřebuje. U receptů najdete tip pro úpravu, díky níž bude jídlo vhodné o pro ně.

Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž najdete zásadní informace o hubnutí a správné výživě, díky nimž si dokážete samí připravit každodenní jídelníček, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.

 

Hubneme s rozumem tvořivě

Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy

Iva Málková - Jaroslava Štochlová

Kroužková vazba v pevných deskách, celobarevná, 165 x 280 mm, 200 stran

Běžná cena 499 Kč, cena v e-shopu na http://www.smartpress.cz/edice-hubneme-s-rozumem/hubneme-s-rozumem-tvorive.html 449 Kč


 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Myomy

myom Děložní myomy jsou benigní (nezhoubné) nádory, které vyrůstají z děložní stě­ny tvořené hladkou svalovinou. Postihují 30-40% žen v produktivním věku. U ně­kterých žen myomy nevyvolávají vel­ké obtíže a stačí je jen sledovat v rám­ci pravidelných gynekologických prohlí­dek (zejména ultrazvukem).

Číst dál...

Endometrioza

endometriozaVeškeré informace o endometrioze nám poskytl prof. MUDr. Jaroslav Živný, DrSc. přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, kde se nachází, jediná svého druhu v republice, specializovaná ambulance pro diagnostiku a léčbu endometriozy.

Číst dál...

Gynekologické záněty

gynezanetyZáněty ženských pohlavních orgánů jsou infekční onemocnění vyvolaná bakteriemi, viry, kvasinkami, parazity a často je původců více najednou (infekce polymikrobiální). Původce ifekce může být již existující v pochvě či na zevním genitálu nebo je do organismu zanesen zvenčí.

Číst dál...